Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гафове

2 posters

Go down

Гафове Empty Гафове

Писане  Flawless Сря Дек 24, 2008 11:32 pm

Таа,излагали ли сте се пред момчето/момичето,което харесвате?Споделете с нас.
Flawless
Flawless
Admin
Admin

Брой мнения : 94
Join date : 24.12.2008
Age : 29

https://bolnimozuci.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Гафове Empty Re: Гафове

Писане  gothic_art_girl Вто Яну 06, 2009 3:11 am

Такааа...реших първа да се о/усмеля да се изложя затова....
ся кака/мммдааа беее...хР/ ви ще ви разправя какви излагации са ставали при нея xDD

Веднъж се връщах от танци заедно с едно момче от танцувата(мой френд с който се познавахме от...2 години някъде,а аз го харесвах от около месец).Таааа...както си ходя се спънах в една бабунка и паднах право върху това момче.Изтрополих се изцяло върху него!!!И двамата паднахме (един в/у друг).Всички ни огледаха и искаха да ни помогнат,но ние отказахме...После цяяял час се хилихме на случката...Направо ужас беше!Aма пън не успяхме да спрем да се хилим!!! xD

Друга моя адски тъпа случка -->
Преди...и аз незнам колко,с една моя френдка обикаляхме магазините...И отиваме в един голяям магазин,а там вратите са от онези,плъзгащите се (това със сиг не е в Разград).Та...видяхме едно супер сладурско момче,което за моя изненада беше от моето даскало и даже сме си разменяли по някой друг кратък разговор...Работата е в това,че даже не предполагах да го видя извън града...както и да е...Нали видяхме го и тая (моята френдка) ми вика айде да го проследим.И аз първоначално й викам не та не а тя тъпата тръгна след него,като ме повлече за ръката.Аз се правех,че разглеждам витрините и разни,докато тя не спираше да го зяпа...Чувствах се като че съм излязла да не казвам как и къде...Та такаа...Момчето тръгна да излиза и тя взе че ме повлече навънка след него.Аз започнах да се дърпам не само защото бе адски абсурдно да го преследваме така,но и защото бях видяла една наистина страхотна фланелка!!!Та...пуснах приятелката си да ходи след момчето като се уговорихме да се срещнем по-късно,а аз продължих да си пазарувам...По едно време тя ми се обажда и ми вика "Изгубих го!" и аз не се сдрържах и й викам "Ти първото което е да си го намирала?..А,кое това нещо за което говорим между впрочем?"
"Оняяя!!" Кат ми изпищя едно силно в ухото аз направо скочих и веднага отдалечих поне на 5 сантима телефона от ухото си...
И аз й викам "Е,й?" и тя почна да ми опява да слизам на уреченото за срещата ни място...И аз ко да се прави тръгнах да слизам...Обаче нали вратите на тоя мол са плъзгащи и аз тъпата забравих напълно за тях...Та...вратата си беше доста чистичка и аз мислех че е отворена,и така се изтрясках....Даже се чудя как не съм счупила стъклото...УЖС!!! XDD И най-гадното беше че от другата страна бе онова момче от по-рано дет френдката ми тръгна да преследва...ТОТАЛЕН УЖС!!! XXDDDDDD

Мдааа...смейте се смейтеее....Смеха е за здраве...xDD
Аз направо не мога да спра да се хиля като се сетя за тия работи... XDD


Гафове 949833 Гафове 949833 Гафове 949833
gothic_art_girl
gothic_art_girl
Новоизлюпен бръмнал дръмбел
Новоизлюпен бръмнал дръмбел

Брой мнения : 12
Join date : 25.12.2008
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите